IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> 10 неща, които НЕ знаем за теб
post Mar 3 2009, 13:44
Post #1

Втори курс
Group Icon

Group: Хафълпаф
From: добре дошъл във Варна бейбе.. тук не делим на две :P
Member No.: 7958

.:ПОКАЖИ СТАТИСТИКИТЕ:.

Мисля че ще е интересно да кажете 10 неща коит НЕ знаем за вас. Е почвам аз

1.Страх ме е от хлебарки
2.МРАЗЯ ПУШАЧИТЕ
3.Обичам да се лигавя
4.Като малка паднах от люлката. Като паднах седнах и люлката ме удаи отпред послед пак станах и люлката ме удари отзад
5.Счупих си ръката като бягах назад в час по ФВС
6.Счупих си крака като слизах по стълбите за партито на баба ми и бях обута с сандали на 8 сантиметрово токче.
7.Мразя да ми плямпат нс главата
8.Обичам плюшени играчки
9.Обичам да пея и танцувам
10.Голямата ми мечта е да имам приют за животни
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
8 Pages V « < 4 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
Replies(100 - 119)
post Aug 30 2012, 23:00
Post #101

Първи курс
Group Icon

Member No.: 16165

1. Пиша поезия, но съм ужасно ревностен към нея и я давам на адски малко хора.
2. Обичам да готвя, но готвя рядко, тъй като като се върна от училище/стана от леглото вече има нещо сготвено.
3. Вярвам в извънземни. Някак ми се струва прекалено нереално и егоистично да мислим, че сме единствени във вселената. А и госпожата ми по английски е виждала! (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif)
4. Обичам да съм сам. Не мога да стоя на "купони" и разни такива за повече от 4-5 часа, защото после се депресирам.
5. Привързвам се трудно, а и другите към мен, защото съм с нещо като тежък характер и не може да се каже, че всички хора ме харесват.
6. Малко хора могат да ме разсмеят. Точно петима, за да бъдем точни. Има и изключения, но са рядкост.
7. Не ям нищо морско. Не съм нещо от рода на рибен вегетарианец, не ги ям не защото искам да им запазя популацията, а просто защото не са ми вкусни. Дори самата миризма ме кара да бягам като дявол от тамян.
8. Патриот съм. Наскоро бях прочел нещо от рода на "можеш да обичаш държавата си без да обичаш правителството" и съм абсолютно съгласен с това. България е много за мен. Ходил съм в много държави, но България винаги ми е харесвала най-много – природа, архитектура, донякъде история, всичко.
9. Обичам дъжда. И мразя лятото – задушава ме. Имало е моменти, в които просто ми е се е искало да изчезна и да се трансформирам някъде, където вали.
10. Обожавам да мечтая. Във връзка с горното – когато е горещо просто си мисля как когато имам свой собствен живот, независещ от родителите ми и други фактори, ще се преместя някъде, където почти винаги е студено. Естествено, обаче, ще се връщам в България.
+Quote Post
post Aug 31 2012, 6:03
Post #102

Първи курс
Group Icon

Group: Грифиндор
From: Варна
Member No.: 16206

1. Ужасявам се от паяци.
2. Мразя да съм сама, но от време на време ми харесва никой да не ме закача за нищо.
3. Обичам да си хапвам сладко
4. Обичам да ходя по магазините САМА
5. Пуша и смятам, че човек трябва да има поне един порок. Аз съм избрала най-безобидния (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
6. Голяма фантазьорка съм
7. Обичам семейството и приятелите си и за тях бих направила в всичко.
8. Обожавам да чета книги
9. Сутрин трудно се разсънвам и поне един час след ставането съм неадекватна (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
10. Не пия кафе
+Quote Post
post Sep 4 2012, 15:49
Post #103

Somehow Missing...
Group Icon

Group: Завършили
From: София
Member No.: 15914

Способност: Замечтаност

аааз... нямам си друга работа щото (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif)

1. МОГА да ям с китайски клечки... и се гордея с това ахаха (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif)
2. От не знам колко време вече стана искам да уча френски и мисля да почвам курсове скоро. И румънски, ама него по-натам, ако не ми мине мерака.
3. Обичам да си мисля мои си схеми за нещата, които правя, независимо дали учене, работа или нещо друго - така ми отнема по-малко време след това (:
4. Дразня се на еднообразието, даже понякога примерно минавам по различен маршрут, само и само да не ми е всеки ден едно и също.
5. Ужасно немарлива съм спрямо себе си... и голям перфекционист, спрямо другите (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif)
6. Обичам да съм заета, не мога да не се занимавам с абсолютно нищо и да зяпам в една точка в тавана (IMG:style_emoticons/default/0122-itwasntme.gif)
7. Шокирам хората много често... а в 95% от случаите дори не го правя съзнателно О.о
8. Събирам... всичко (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif) като бях малка то не бяха монети, плакати, списания, салфетки, на баща ми колекцията от марки, а сега главно запалки, книги и ъ... касови бележки от Варна (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
9. Трудно някой може да ме спечели, но направи ли го съм готова на всичко за него. За приятелите, на които наистина държа.
10. Винаги съм била на обратното мнение от масата хора - най-малкото, че всички примерно искат да живеят в София, а аз не искам. Ама пък понякога е по-интересно така, хаха, конфликт да има.
+Quote Post
post Sep 15 2012, 17:48
Post #104

Седми курс
Group Icon

Group: Рейвънклоу
Member No.: 15639

Трезор:
Рождена дата/Зодия: 13.04/овен
Способност: Огън
Магипортиране: Не

1. Ами значително съм се променила. Станала съм по-спокойна, повече човек и по-малко... ъм, нечовек... (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif) Абеее разбрахте ме.
2. Започнах да обичам да режа хората около мен и да съм някаква такава много лоша с тези, дето не ме познават много.
3. Започнах да казвам някои неща на хората в очите, значително по-не ми пука от преди и се гордея ужасно много от този факт.
4. Станала съм значително по-уверена в себе си, самочувствието ми се е умножило.
5. Обичам да правя палачинки, торти, сладки и въобще всичко за хората, които обичам. И въобще да се грижа за тях.
6. Имам странна "дарба" - запознавам се без да искам с някого, когото не трябва да познавам и на следващия ден той не помни лицето ми понеже е адски обикновено. :дд Мисля, че съм много щастлива от този факт.
7. Харесвам дълги нокти. Обичам дълги, широки, размъкнати, мъжки тениски и даже спя с една такава.
8. Мога да пратя някого на майната му и той да не разбере. :дд Не е ли яко?!
9. Искам ужасно много да стана пиърсър. И ЩЕ СТАНЕ! Вярвам в себе си!
10. Станала съм по-весела от преди. Сега гледам на живота от веселата му страна.
+Quote Post
post Mar 14 2013, 19:40
Post #105

Бивш Министър на Магията; Член на ИКнМ;
Group Icon

Group: Служители на МнМ
Member No.: 16227

Описание на Герой:
Трезор:
Рождена дата/Зодия: 18/08 Лъв
Патронус: Пантера
Способност: Заемане
Магипортиране: Да
Специализация/Професия: Изобретател
Facebook:

1. (IMG:http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3i95yGET71rqphl0o1_500.gif)
Сексът идва на трето място.

2. (IMG:http://media.tumblr.com/tumblr_lwh31gc0QR1qab7nx.gif)
Много при това, понякога ми е много трудно да го преборя...

3. (IMG:http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9t0c7axKA1rzjjfeo1_500.gif)
Понякога съм доста самовлюбена... <<

4. (IMG:http://media.tumblr.com/db1612f5fad995260309da4df1bdceee/tumblr_inline_mf8v8s7rXX1ro2d43.gif)
Няма нещо, което да ме изнервя повече от това да ме лъжат.

5. (IMG:http://cdn.gifbay.com/2012/09/lyndsy_fonseca_eating_chocolate_ice_cream-191.gif)
Обичам всичко шоколадово, но не понасям шоколадов сладолед.

6. (IMG:http://media.tumblr.com/tumblr_m7y9aeaZFC1r1mwfg.gif)
Мога да си тананикам песен, пасваща на ситуацията почти по всяко време... и най-често го правя.
Имам приятели, с които сме водили цели разговори с песни...

7. (IMG:http://24.media.tumblr.com/tumblr_ltaqcifJeZ1qccqy7o1_r4_500.gif)
Ужасяващо любопитна съм понякога, чак се плаша... трябва да знам всичко за всички.

8. (IMG:http://s3.favim.com/orig/44/family-guy-funny-peter-griffin-photography-Favim.com-375416.gif)
Ужасно спъната съм... много често се пребивам и последният път беше по стълбите.

9. (IMG:http://images4.fanpop.com/image/photos/22400000/Jack-Sparrow-GIF-johnny-depp-22453636-500-190.gif)
Ром с кола определено ми е най-любимото алкохолно питие. И всякакви видове бакардита... ммм. <3

10. (IMG:http://media.tumblr.com/tumblr_medmv9n8JL1ro2d43.gif)
Маниак съм на чистенето... ох. Мъжът постоянно се шегува с мен, че съм като Моника от Приятели.

11. (IMG:http://img151.imageshack.us/img151/1387/dw7.gif)
Когато целувам някой правя това с косата му... <3
+Quote Post
post Mar 15 2013, 0:31
Post #106

Завършила
Group Icon

From: a kingdom by the sea;
Member No.: 15794

Трезор:
Рождена дата/Зодия: 14.05/Телец;
Патронус: Видра
Способност: Зоомаг (червеношийка)
Facebook:

О... трябва да пиша тук, просто трябва.
Пропускам това, че обичам да пиша, ама имайки предвид къде се намираме... мисля, че е очевадно. (:

1. Книги. Книги. Книги. Обожавам ги, искам да имам собствена бибилиотека и да се зарина с тях и... да. Книги. (и котки)

2. Мога да стоя/ходя на палци. В смисъл, съвсем, съвсем на пръсти. Никога не съм се занимавала с балет, но винаги съм го харесвала.

3. Тренирах спортна гимнастика шест години (от детската градина). После я зарязах, защото треньорите ми убиха всякакво желание в мен да ставам спортист. Но още мога да ходя на ръце/правя челни стойки и мостове, колела и тн. Обичам да се премятам по тревата.

4. Рисувам. Не искам да ставам художник, не искам да виждам свои творби. Рисувам, защото... ами, рисувам. Просто е част от мен и се случва нон-стоп.

5. Почти няма човек, когото да мога да нарека приятел. Има хора, които обичам и през огън съм готова да мина заради тях, но... Ъх, сложно е. Да речем, че понякога твърде лекомислено лепваме таз` думичка пред или зад нечие име, опиянени от слънчевите следобеди и розовите понита. И после ревем. Много. Shit happens.

6. Пълна съм със сарказъм. Прелива през ушите ми и понякога имам чувството, че сама ще се удавя в него. Но хората често го възприемат като хейт...

7. ... и вероятно поради тази причина много индивиди странят от мен/страхуват се/не смеят да ми говорят. Не се оплаквам. Затова пък се обграждам със страхотни хора, някак. Е, винаги има и дузина не-страхотни, ама пълно щастие, нали, по филмите само. Което ме подсеща, че почти не гледам филми. Да, току-що го вмъкнах в номер седем, но иначе ще трябва да добавям още точки, а ставаше въпрос за десет. Какво? Вече ставам досадна? Добре, минавам към следващия...

8. Понякога искам просто да си стоя у дома, да хапвам, да чета и да кисна пред компютъра. Има периоди, в които не ми е до хора. (:

9. Много съм чувствителна и мога да се разплача от най-малкото хубаво/гадно нещо. Ужасно ми е трудно да се сдържам понякога. Това означава също, че мога да се накарам на някого, когато ме дразни и после да ми е гадно, че просто не съм го игнорирала. Ама понякога човек трябва да покрещи (с това се опитвам да се успокоявам).

10. ... обаче почти не споделям какво ме мъчи, блъскам си главата сама или си го изкарвам на листове хартия, пишейки/рисувайки. Не обичам да натоварвам хората, може би от страх да не им дам повод да ми кажат някой ден: "Аз бях до теб, когато... сега ти трябва да ми оправиш живота" и да стане лошо. Не оправям животи. Май по-скоро е обратното понякога... Както и да е, има неща, с които трябва да се борим сами. Говоря, разбира се, просто по-мъчителните неща си ги дъвча самичка.
+Quote Post
post Mar 21 2013, 7:13
Post #107

Завършил
Group Icon

From: City of Dreams
Member No.: 16187

Трезор:
Рождена дата/Зодия: 11 ноември/Скорпион
Патронус: Броненосец
Способност: Змиеустие/Легилимантика/Енергия(Дух)
Facebook:

1. Ужасявам се от височини.
2. Мразя водата, колкото и глупаво да звучи.
3. Не обичам да съм център на вниманието.
4. Не мога да изнасям речи спокойно. (IMG:style_emoticons/default/0122-itwasntme.gif)
5. Когато започна да говоря на няколко човека едновременно, понякога започвам да заеквам поради причината на номер 4.
6. Винаги съм искала да имам змия или сова за домашен любимец.
7. Много често ми е много по-приятно, когато е тъмно и студено, от колкото когато е светло и топло. (IMG:style_emoticons/default/0122-itwasntme.gif)
8. Имам чувството, че само аз и моята приятелка сме нормални от целия клас. (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif)
9. Обичам да чета книги, ама много, което е малко неприсъщо за възрастта ми. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
10. Трябва да режисирам театър, а няма желаещи, пък тези, които искат да участват не ме слушат. (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)
+Quote Post
post Mar 22 2013, 10:47
Post #108

Somehow Missing...
Group Icon

Member No.: 15914

Способност: Замечтаност

гледах, че съм писала доста отдавна и се замислих за разни страннотии... та да започна пак? (IMG:style_emoticons/default/0122-itwasntme.gif)

1. Понеже много пътувам и винаги като пътувам в ушите ми има слушалки, имам ужасния навик да си пея без глас т.е. само думите беззвучно на песните... и хората много обичат да ме гледат странно (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif)
2. Допреди една година мразех да пия чай, а сега пия всеки ден почти, хаха.
3. Маниачка съм на колекциониране на нещо - имам си примерно вкъщи колекция от обеци, колекция от колани, колекция от шалове (и тях ги мразех впрочем допреди година, а сега не излизам от нас без), колекция от... книги, списания, сувенири, картички и какво ли още не.
4. Обожавам да посвещавам неща, писани от мен, на близките ми. И като цяло обожавам да правя спонтанни подаръци, адски особена съм в това отношение.
5. Имам мания към всякакви видове стрелба (лък, пистолет и т.н.), а и винаги съм искала примерно да отида на фехтовка, хаха.
6. Събирам билетчета от всякакъв транспорт (без софийските рейсове, че съм с карта, а и не са интересни) - вкл. самолетни билети, от лондонското и миланското метро, от автобуси и тролеи по други градове, от БДЖ, от... ох, много пътувам, да.
7. Винаги съм искала да свиря на пиано, ама така и не казах на нашите като бях малка и не се научих.
8. Като не знам какво да кажа/правя/мисля, винаги се усмихвам. Малко банално звучи, ама наистина, дори да ми е зле - само двама човека, които ме познават много добре, знаят кога ми е кофти наистина, останалите... не разбират, докато не реша да им кажа.
9. Една от детските ми мечти беше да живея на морето, ама като гледам как вървят нещата, май ще опра само до някоя река (ще видим коя), защото... не знам, нещо надделя над това желание.
10. Обожавам да си правя експерименти с всякакви торти/кремове/сладкиши - понеже няма кой да ми направи, нашите не ядат... и като цяло да готвя като съм си самичка и за себе си, че другите все ми намират кусури, което ме дразни.
+Quote Post
post Apr 23 2013, 6:35
Post #109

Първи курс
Group Icon

Member No.: 16301

Аз дори не знам толкоз,ма хайде,ша се пробвам..
1.Казвам се ЦВЕТИ
2.Обожавам фантастика
3.Обожавам числото 13
4.Адски висока съм,и понеже съм тръгнала на училище една година по-рано хората в класа ми са по-големи от мен,но пак им е доста трудно да ме тупат по рамото.
5.Родена съм един ден преди Св.Валентин,на 13ти.
6.МРАЗЯ чалга
7.Нямам Фейсбук (тишина в залата)...
8. ...не ми и трябва.
9.Любимият ми цвят е тюркоазено /или цианово/,или всякакви други разновидности на синъото.
10.Искам да практикувам нещо свързано с рисуване

Че те май станаха,бе...

This post has been edited by Деирдре Сиймор: Apr 24 2013, 5:57
+Quote Post
post Apr 23 2013, 16:43
Post #110

Завършил
Group Icon

From: Велико Търново
Member No.: 15404

Описание на Герой:
Трезор:
Рождена дата/Зодия: Оптимист
Патронус: Енот
Способност: Левитация/Зоомаг (аляски маламут)/Заемане
Специализация/Професия: Няма
Facebook:

Я да се разпиша и аз...

1. Сутрин винаги съм в лошо настроение преди да изпия първото си кафе, то ми действа като доза оптимизъм. Не е желателно около мен да има хора, преди да пресуша чашата.

2. Обичам да вървя. Без цел. Без посока. Без придружител. Съвсем сама. Просто така. Пускам си музиката и тръгвам. Все напред. И докъдето стигна, а после се прибирам по същия начин. Факт: случвало се е да извървя километри без дори да ги усетя.

3. Бих казала, че обичам музиката, но всъщност това е просто начин да избягам от тишината, която в повечето случаи е друга форма на самотата, мразя моментите, в които мога да чуя собствените си мисли, затова ги заглушавам. С музика. Но... да, мисля, че наистина я обичам, точно по тази причина. Или пък заради красотата, която струи от нея понякога. Факт: мога да сглобя саундтрак към целия си живот от различни песни. Да, наистина знам толкова песни.

4. И книгите. Понякога се плаша от страстта си към тях. Изпитвам ревностно желание да ги притежавам, рядко ги давам на някого и бих казала, че са най-ценното ми притежание. Умея да потъвам толкова дълбоко в тях, че ми е трудно да се върна в реалността. За мен те са като Дрешника към Нарния. Факт: всеки път, когато ми се случи нещо без значение хубаво или не, в главата ми изниква цитат от някоя книга.

5. Усмихвам се. Почти винаги. Но рядко искрено. В повечето случаи усмивката прикрива смущението или страховете ми. Всъщност съм много емоционална, но не обичам да го показвам, затова когато се чувствам несигурна просто се усмихвам и хората се чудят защо. Факт: усмихвам се дори когато вървя по улицата.

6. Освен това не харесвам ограничени хора, както и такива с предразсъдъци, действат ми като "instant bitch button", защото знам колко ми е трудно да се боря със собствената си предубеденост понякога, но въпреки това го правя, като се опитвам да не съдя никого. Може би е моя грешка, че очаквам подобно нещо и от останалите.

7. Много трудно допускам хората до себе си, което обяснява малкия брой на приятелите ми. Проблемът е, че те не ме разбират, звучи банално, а? Всъщност не става въпрос за разбиране, а за приемане. Всеки си е изградил някакъв прототип за това какъв трябва да е човекът отсреща, а на мен не ми се отдава да се вписвам в подобни схеми, имам твърде разнообразни интересни и рядко срещам хора, способни да приемат всички ми "странности", затова не ги показвам пред повечето. Факт: през живота си съм срещала само трима души, с които мога да бъда себе си.

8. Мълчалива съм. А всъщност ми се иска да кажа толкова много неща, но се притеснявам как биха ги приели хората отсреща. Затова предпочитам да си мълча, вместо да ги нараня по някакъв начин. Страхувам се от думите, те притежават голяма сила, макар и рядко да го осъзнаваме.

9. Мразя големи тълпи и претъпкани заведения, защото се притеснявам от непознати.

10. Обичам да се гушкам в другите. Ужасно много. И да вдишвам аромата им, не говоря за парфюмите, а онази специфична миризма, която всеки човек си има, неповторимата. Помня останалите не толкова като визия, колкото като усещане и ухание.

+Quote Post
post Apr 23 2013, 17:06
Post #111

Шести курс
Group Icon

From: edge of the ocean.
Member No.: 15137

Способност: Илюзионизъм

QUOTE(Себастиан Сантиаго @ Apr 23 2013, 17:42) *

Я да се разпиша и аз...

Сродна душа.. Сякаш четох себе си.. (:
+Quote Post
post Apr 23 2013, 20:09
Post #112

Пети курс
Group Icon

Group: Грифиндор
From: През учебната година съм в София, остатъка от годината е неизвестен до няколко часа преди да тръгнем на някъде...
Member No.: 15858

Има ли 10, няма ли 10....

1. Аз обичам хора. Обичам да помагам на хората и да съм добра с тях... Никой няма да го повярва докато не го направя за него, просто защото съм супер изолирана от света и защото в чуждите очи съм безсърдечна кучка (мда понякога се държа като такава, следствие от егоизъм главно).

2. Цял живот съм като настойник на приятелите си и на сестрата... Та дълги години бях твърде зряла и изведнъж смених училището и спрях да бъда.

3. Единствената причина да нямам татус е че няма нещо което ще бъде важно за мен завинаги и бих си го татуирала.

4. Аз съм супер зле в комуникацията с хора, освен ако не съм свикнала да говоря много с конкретният индивид.

5. Хората никога не вярват, че съм само на 16 и докато не почнем да излизаме редовно все ми бъркат възрастта. А даже и такива с които сме всеки ден им трябва време да се сетят че нямам 18 (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif)

6. Абсолютно се имам за голям неудачник и все пак по начина ми на говорене понякога изглежда сякаш се имам за нещо по-добро.

7. Много трудно мразя или дори не харесвам някого, в моите очи повечето хора са супер яки, дори реално да не са, а тези които трябва да мразя най-много, обикновено ги съжалявам...

8. Влюбвам се относително рядко и силно.

9. Adrenalin and Chocolate are my drugs.

10. Аз съм много откачена, но никой не го вижда защото пред хората съм относително мирна и тихичка. Maybe I am just shy, or maybe I am not...

11. Вярвам в доброто и в хората, въпреки че имам милион причини да не го правя.

12. Но никога не очаквам нищо, не позволявам да ме разочароват.

13. Не плача... почти никога не съм, а причини имам в излишък.
+Quote Post
post Apr 24 2013, 6:22
Post #113

Трети курс
Group Icon

From: Там където има котки ~
Member No.: 16328

Способност: Телекинеза

Видях че тая темичка стана оживена, та реших и аз да се включа към купона!
Let's get our souls naked! xD

1. Промених се. Доста. Нямате си и представа каква Теодора бях преди четири години и каква съм сега .. Дори не съм убедена дали е добра промяна, защото преди година ОТНОВО се промених .. пак, заради голяма доза болка, която предполагам, че си беше за добро .. Мм, да сметнем.

2. От детството ми до 2009 - Ужасно затворен човек, нежелаещ да говори с никого, за нищо. Не исках да обсъждам интересите си, да споделям нищо от ежедневието си, от мислите си. Състоянието ми беше, меко казано, плашещо. Не говорех повече от 10 думи когато бях в училище, а в къщи .. е .. в къщи нямаше кой да ме слуша и без това, та и там не говорех особено. За дете на моята възраст, мислех за неща които бяха ужасяващи. Да, от тях бе и самоубийство. Бях дете .. а исках да сложа край на живота си.

3. 2009 - Все още изключително затворена. Случиха се събития които ме нараниха, но за сметка на това пък ме освободиха от повечето мъка .. Little did I know how much pain was there actually. Мислите ми за самоубийство така и не спряха, нямах приятели, не се разбирах със семейството си. Тогава вече живеех при баба, която много ме обичаше (и все още е така), ала бях толкова издивяла от самота, че не давах да ме докосват. Плачех по цял ден и се давех в това, което бях. Труден бе преходът ми от мислите за самоубийство до по-позитивното гледане на света. Вярата ми в хората беше абсолютно съсипана, както и аз самата .. Тогава се запознах с моята най-добра приятелка по интернет!

4. средата на 2009~2012 - Та, запознах се с нея. Съвсем случайно, в един рпг форум. Няма да давам много детайли, освен че тя беше единствения човек който се мъчеше да ми помогне. Бях хапливо (и буквално и преносно) и студено хлапе, което дори и пишейки, звучеше дистанцирано. Тя прояви интерес към мен и се опита да ме измъкне от моята циментирана черупка от болка. И .. след година и нещо мъка, тя най-сетне успя да извлече част от дълбоко заровените емоции в мен. Започнах да споделям, да говоря за себе си .. светът все още бе срещу мен за моите очи, но вече не бях сама. Бях щастлива ..

5. 2012-2013 - Направих една ужасна грешка (която няма да я споменавам, защото е лична) и я нараних доста .. но тя ми прости, за което съм й адски благодарна, и сега сме си все така близки, винаги най-добри приятелки. Тогава тя направи нещо, което мен ме разби на парчета, и така половин година отново градих себе си, мълчаливо, без да й показвам че съм се върнала към нулата once again. През нейните очи всичко си бе наред, .. и тя така и не разбра, че бях съсипана.

6. Сега - в момента всеки ден си пия едно хапче МайнатаМу и лъжичка от сироп ТакаТрябваДаЕ и, what can I say, works like wonder ! Може би прехода ми е малко странен, но е благодарение на именно тази най-добра приятелка. Други приятели нямам много, но тя е просто прекрасен човек. Тя ми беше и майка, и баща, и сестра и лекар и всичко. И ми се ще да вярвам, че все още е .. разбира се, всичко се променя. Времето не го оставя непроменено ! Няма и какво толкова да направим, нали? Всеки си продължава с живота !
Let's just roll like a buffalo and think about the future! А дори и да няма нищо насреща в бъдещето все още, нека мислим позитивно .. самообвиняването никога не е направило услуга на никого. Ако не друго, то именно това качество ни е карало да страдаме безсмислено над .. тривиални неща.

7. Good news - Участвах в 1000 стипендии тая година, yaay ! Bad news - I won't be able to win (IMG:style_emoticons/default/0122-itwasntme.gif)

8. Нещо пикантно? Да спра с депресарските истории? Хмм?
Е .. никога не съм се целувала.

9. Какво? Още нещо ново ли? Мм ..
Не съм имала и гадже. Никога. През живота си. Все още нямам.

10. Харесвам ли някого в момента? Я да видим ..
Не.

*Гледа си поста отдалеч*
Well .. that escalated quickly ._.
+Quote Post
post Apr 27 2013, 20:24
Post #114

Шести курс
Group Icon

From: edge of the ocean.
Member No.: 15137

Способност: Илюзионизъм

Абе, хора, я живнете малко, какви са тези депресии ;D

Мтакам, нещо различно от предния пост..

1. Мога да свиря Colorblind на Counting Crows на пиано, щото като пич я учих цяло лято преди две години.
2. По-близките ми хора само знаят, че всъщност съм малко, злобно човече. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Прекалено съм awkward, за да съм мила, а често съм даже и много вулгарна. Не случайно и едната ми бестка се обръща към мен с иначе 'симпатичното' обръщение: "Ей, зло!" Честно, ако сте 24/7 с мен, няма как да не го забележите.
3. Ммм, когато ми се спи или не съм си доспала, съм страаааашно раздразнителна. И мрънкам, и се муся, и заплашвам да захапя нечий нос. А понякога и го правя! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
4. Мечтая да живея в Италия един ден. Сериозно, имам чувството, че съм родена, за да живея там. Я във Флоренция, я във Венеция, но да съм там.
5. Мразя лимонени бонбони. Миналата седмица като пих кафе с Галс в библиотеката (да, университетската ми библиотека си има и кафене и закусвалня, защото хората буквално живеят там по време на сесия ;д) и си купих Skittles - изядох всичките бонбони и оставих жълтите на купчинка на единия диван.
6. Обожавам Zumba и преди като имах време ходих редовно. Даже имам гумена гривна с цикламен надпис Zumba. (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
7. Като по-малка запалено четох shojo manga и обожавах Bokura Ga Ita и NANA. Особено втората.
8. Луда съм на тема лосиони за тяло - имам поне 8 и всичките различни аромати - и всеки път след като се изкъпя минавам през един дълъг ритуал на хидратизиране хехе.
9. Живея в Глазгоу, Шотландия и обожавам града си. Чувствам се точно на място.
10. От тази година говоря и малко испански. Un poquito. ;p

Абе и още има сигурно..
+Quote Post
post May 9 2013, 16:57
Post #115

Втори курс; Отличник
Group Icon

Member No.: 16335

Способност: Върколак

1. Страдам от филемафобия. Или поне до сега нищо не е доказало противното.
2. Не исках да уча руски. Просто обстоятелствата така се стекоха и мисля, че го заобичах повече благодарение на а/ Ани б/руската музика. Сега е по-поносимо. (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif)
3. Винаги съм искала да тренирам плуване. Сериозно, знам че това "винаги съм искала" прозвучава като оправдание, ама просто някои неща опират до възможности, родители и т.н. Та, в плановете ми е. Ако ще на 50 да стана, трябва да дойде период от живота ми, в който поне два пъти в седмицата да ходя да плувам! Ако не - непрекъснато.
4. Като малка се ужасявах от мъже с мустаци. Веднъж така се разписках и развъртях, че на тате чисто новите маркови очила си отидоха, колкото бързо се и бяха появили. Днес не ме е страх, но ... ми е неприятно. И страшно. Само наболите бради стават. <3
5. От осемгодишна до сега все пиша книги, които не довършвам. Първата ми беше една детска книжка за пътуващата камила Муса и сама правех илюстрациите, ехех.
6. Запланувала съм поне една втора от живота ми да мине в спокойствие ... и в къща точно на брега на морето. Ох, мечта.
7. Вярвам във всичко свръхестествено. Всичко! От извънземни до русалки ... ;з
8. Започнах да пиша поезия благодарение на Сел (моето спасение <3). В началото няма да ви казвам какви бисери се получаваха, търсех само римите. А сега ... може и да пиша доста по-рядко, но пък когато го правя е от душа и сърце без да си налагам задължително римите. Стигнала съм до етапа, в който те си идват сами и изреченията просто се навървят в съзнанието ми.
9. Обожавам косата си. Мама непрекъснато ми повтаря как ще си я урочасам, ама тя е просто толкова ... ох!
10. Не се чувствам на мястото си на големи събития и места, претъпкани с хора. Не зная дали, защото съм прекалено срамежлива, или защото пак е някакъв вид фобия.

This post has been edited by Виола Люпоне: May 9 2013, 20:01
+Quote Post
post May 27 2013, 15:47
Post #116

Специален Пратеник на МнМ
Group Icon

Group: Служители на МнМ
From: а Δ
Member No.: 14480

Описание на Герой:
Трезор:
Отличителни Белези: Множество татуировки.
Рождена дата/Зодия: 18/01 Козирог
Патронус: Дракон
Способност: Зоомаг(вълк)/Регенерация
Специализация/Професия: Черни Изкуства
Facebook:

ще е по-скоро 10 причини, защо damien rice е най-слушания изпълнител във вечната ми ранг листа... от момента, в който го чух преди толкова много, много години.
и разбира се 10 неща, които... които.

1. Ако сестра ми, някога бе родена... днес щеше да е на 19 години.
2. I'm not a happy person. I think too much. And there are too many ghosts haunting me.
3. Твърде много пъти са ми казвали "Не" и когато срещна "Да" по пътя най-често не му вярвам.
4. Безброй пъти съм сядала на пода в банята, вир вода под душа, с ножче до китката си. Единствено страха ме е спирал, не воля за живот или прочие.
5. Хората ме уморяват. Има твърде много моменти, в които искам да съм сама, а не ме оставят и не знам как да им кажа, без да ги нараня, че не ги искам около себе си, не и сега. Онези, от които имам нужда най-често ги няма.
6. Искам да плача през цялото време. И да спя. Да плача и да спя. Може би и да пиша от време на време.
7. Очакванията на всички допълнително ме изтощават. Моите собствени още повече. Страх ме е, всички да видят на какво съм способна. И на какво не съм. По-просто е нищо да не правя, за да искат още и още от мен.
8. "I hate it here".
9. "I'm tired. I'm tired. I'm tired." обаче знам, че трябва да продължа да... се усмихвам и да залъгвам хората, че всичко ми е наред.
10. Влюбена съм. Влюбена съм толкова жестоко, убиващо, въздигащо, побъркващо, изпиващо... освен тая любов, в момента почти нищо друго няма никакъв смисъл.

what about me?
+Quote Post
post Feb 1 2014, 20:01
Post #117

Седми курс
Group Icon

Member No.: 15639

Трезор:
Рождена дата/Зодия: 13.04/овен
Способност: Огън

Смятам, че е нужно да отбележим напредък или не съвсем. Просто да добавя някаква нова порция неща към цялостната картина Тори.

1. Обожавам си прякора и винаги съм го намирала за ущасно красив и специален. Толкова е простичък, лесен и дори глуповат, а е така скъп и важен. Леле.
2. Сарказъм, сарказъм евриуеър. Има моменти, в които просто не мога да различа - сериозна ли съм или саркастична. Твърде е... сложно. С приятеля ми си говорихме наскоро - не разбира кога какво имам предвид. Освен това върха на сарказва ми идва когато съм наранена, ядосана или не ми се говори.
3. Много хора ми казват, че от много слънчево и лъчезарно момиче, съм се превърнала в камък, въобще нещо безчувствено. Според мен е просто порастване.
4. Ужасно толерантна съм, стига някой де не ми навира различността си в очите. Мразя.
5. Моето момче ми е първото сериозно гадже, обичам го и искам да сме заедно. Две години и седем месеца станаха вече, а дано продължаваме нагоре.
6. Толкова много обичам тишината... Мисля, че тя е универсален отговор на всички въпроси и я ценя ужасно. В последно време говоря рядко и се чувствам по-добре сама, в тъмна тиха стая, в която е топло, пуши се и има кафе. Общо-взето рядко удоволствие. Търпя само шума от музика и от говоренето на някой близък/приятел. Шума като цяло ме натоварва. Все още не разбирам хората, които нарочно пускат телевизора "да бръмчи".
7. Предпочитам писаната реч. В тоя ред на мисли предпочитам да си чета стихове, книги, приказки сама. Чуждите гласове са толкова груби върху думите.
8. Не вярвам в Господ, а в себе си. Никога няма да ме видите да богохулствам, защото съм повече от хейтър, който мрази онова, което не разбира.
9. Едно от първите неща, които забелязвам у човек, с когото се запознавам в момента, е гласа. Това ако все пак благоволя да се запозная с някого - мразя да подавам ръка за здрасти.
10. Редовно ми се случва да изпадам в депресивни състояния. След една огромна дупка свалих десет килограма.

This post has been edited by Дейвид Кобейн: Feb 1 2014, 20:04
+Quote Post
post Feb 1 2014, 20:28
Post #118

Втори курс
Group Icon

Group: Слидерин
Member No.: 16437

1.В нов град съм
2.Нямам приятели никакви нито сега нито преди тъкмо почна да се сприятелявам и бум тряс и всичко се губи
3.Дойдох да уча
4.Без значение какво просто ми казаха завърши нещо аз отидох там където винаги съм искала
5.Не се справям добре с ученето оказва се че когато не харесваш нещо не можеш и да го учиш при мен е точно така
6.Имам всичко буквално ,но не съм щастлива
7.Моят живот е една огромна депресия и огромно разочарование като чуете черна овца сещайте се за мен не говоря много самотна съм
8.Хората ме мислят за общителна мила спокойна -ЧИСТА ЛЪЖА аз съм невротично създание дошло на този свят да трови живота на другите
9.Човека до мен е ПЪРВИЯТ във всяко едно отношение което и да се сетите той е първият той за мен е смисала в моя живот заради него аз виждам смисъл да живея
10.Тая тайна надежда ПЪРВИЯТ да се окаже ПОСЛЕДЕН

Към хората които са писали преди мен : Хора надявам се да прочетете това което ще напиша : Абсолютно всички Вие както и аз сме страхотни хора ,хора които имат своите истории хора с които може бе ще се разминем на улицата и няма да знаем ,че сме се разминали с човек от сайта прекрасни сте защото всеки от нас е почувствал болка и радост всеки има хора които обича и съм сигурна на 100 про че всеки има човек който да го обича просто не го е намерил. Четях нещата които сте написали питах се дали са истина ще ги приема като истина защото вярвам че болката на хората е истинска , повярвайте ми аз съм свръх емоционална и се разплаках дори и на хубавите моменти и на лошите.
Хора Вие сте невероятни.
+Quote Post
post Jul 30 2014, 0:53
Post #119

Завършила
Group Icon

Member No.: 16474

Описание на Герой:
Трезор:
Рождена дата/Зодия: 2.11 / скорпион
Патронус: Лебед
Способност: Въздух
Специализация/Професия: Няма

Да видим сега ...

1. Не мога да чета поезия в големи количества. Пресищам се.
2. Трудно се възхищавам. От хора най-вече.
3. Откакто започнах да се местя, не употребявам думата "вкъщи."
4. Наблюдателна съм. Забелязвам много повече неща, отколкото хората си мислят.
5. Имам удивителна памет за рождени дни, но датите по история ми куцат.
6. Мисля, че хората никога не се променят.
7. Нещата, които изброявам тук, всъщност са нови за всички, без за един човек от форума.
8. Пушач съм по природа, не по навик или нужда.
9. Интуитивно решавам кои хора искам да познавам.
10. Обичайното ми настроение е неутрално.
+Quote Post
post Jul 30 2014, 1:24
Post #120

Изгнаник
Group Icon

Member No.: 16434

Патронус: Оцелот
Facebook:

ОК, аз май съм наред...

1. За мен домът е свещено място, а от доста време не мога да го намеря.
2. Стаята ми е "храм" и най-много мразя някой да се възползва от нея, без да ме пита - изпадам в нервна криза, когато нарушат личното ми пространство.
3. Така и не мога да си намеря място спрямо професията - отдават ми се танци, пеене, актьорско майсторство (което ми е мечтата), но също така уеб програмиране и разработка, пише ми се, а същевременно ми се стои в лабораторията... общо взето, не мога да се спра на една професия само.
4. Любимият ми цвят е синият.
5. Някак си се чувствам по-комфортно в малките часове на денонощието.
6. Педантичен съм, придирчив и с афинитет към сантименталности.
7. Използвам чувството си за хумор в огромни количества, доста често и най-вече като защитен механизъм. По-добре сам да се иронизирам, но някой да се засмее, от колкото някой да ме иронизира и да ме обиди.
8. Не пуша цигари, но си паля наргиле от време на време.
9. Тренирал съм народни танци.
10. О-бо-жа-вам котки! Направо се разтапям като видя, а какво остава, като се добера до някоя.
+Quote Post

8 Pages V « < 4 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 10th December 2019 - 11:14
Skin arobase by Forum informatique