IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> 10 неща, които НЕ знаем за теб
post Mar 3 2009, 13:44
Post #1

Втори курс
Group Icon

Group: Хафълпаф
From: добре дошъл във Варна бейбе.. тук не делим на две :P
Member No.: 7958

.:ПОКАЖИ СТАТИСТИКИТЕ:.

Мисля че ще е интересно да кажете 10 неща коит НЕ знаем за вас. Е почвам аз

1.Страх ме е от хлебарки
2.МРАЗЯ ПУШАЧИТЕ
3.Обичам да се лигавя
4.Като малка паднах от люлката. Като паднах седнах и люлката ме удаи отпред послед пак станах и люлката ме удари отзад
5.Счупих си ръката като бягах назад в час по ФВС
6.Счупих си крака като слизах по стълбите за партито на баба ми и бях обута с сандали на 8 сантиметрово токче.
7.Мразя да ми плямпат нс главата
8.Обичам плюшени играчки
9.Обичам да пея и танцувам
10.Голямата ми мечта е да имам приют за животни
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
8 Pages V « < 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
Replies(120 - 139)
post Aug 1 2014, 21:48
Post #121

Group Icon

Group: Завършили
From: София
Member No.: 4664

Способност: Пророкуване/Магипортиране

(това е най-мъчителната тема евър (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) )

1. Крада всеки книгоразделител, до който се докосна.
2. От три години се опитвам да се убедя да кандидатствам в НАТФИЗ. Очевидно се очертава да станат четири.
3. Когато бях малка, бях напълно сигурна, че съм жената котка. И дори не се шегувам.
4. Първата ми любов е математиката.
5. Винаги съм твърдяла, че имам пророчески дарби. И никой не ми вярва.
6. Обичам хората и се влюбвам в тяхната страст, в техния ентусиазъм, но... изключително много не ги харесвам.
7. Чувствам се свободна единствено, когато пиша.. и когато карам сноуборд.
8. Един ден ще имам собствена книжарница.
9. Най-вероятно съм старомодна... Защото пиша писма, не харесвам интернет, купувам музикални дискове и умирам да се ровя в стари книги, които вече не се издават.
10. И да, определено не обичам да ми подарят цветя. Предпочитам алкохол.
+Quote Post
post Aug 6 2014, 9:29
Post #122

Четвърти Курс
Group Icon

Group: Рейвънклоу
Member No.: 16518

Трезор:
Патронус: Пеликан
Способност: Земя
Магипортиране: Не
Специализация/Професия: Няма

Време за смях...
1.Обичам докато се къпя да си правя фонтанчета...
2.Искам черна обица на едно ухо...или пирсинг на ушната мида...все ми е тая.
3.Искам да си боядисам косата в синьо...мамафакааа
4.Много често когато съм сам вкъщи се правя че съм боец от Мортал Комбат и се бия с въображаеми герои...лел...
5.Нося гривни според настроението си.
6.Слушам Led Zeppelin <3
7.Обожавам Джаред Лето от 30 seconds to Mars
8.Хиля се кат пача.
9.Мисля че Кървавата Мери иска да ме изплюска за вечеря докато спя.
10.Обичам понички! :3
+Quote Post
post Oct 12 2014, 7:17
Post #123

Завършила
Group Icon

From: Wonderland
Member No.: 16517

Описание на Герой:
Трезор:
Рождена дата/Зодия: 28/11 Стрелец
Патронус: Ястреб
Способност: Регенерация

1. Не харесвам прекомерната суета, от едно до 10, ако отсреща ми има човек със защитен механизъм, за да прави на кифла, може да си го получи.
2. Пряма съм и понякога удрям болезнени точки дори на непознати.
3. Когато ударят някоя моя болезнена точка, може и да стане скандал.
4. Паля от четвърт.
5. Може и да изгасна от четвърт с правилната реплика.
6. Имам шкаф с дреболийки и спомени.
7. Още си търся сродната душа, но вече вярвам, че мойте копия са по-възрасни.
8. По-добре не ми казвай какво да говоря и да говориш от мое име, има последици.
9. Обичам да гушкам определен тип хора ( като капак на всичко казано досега).
10. Ако си го заслужа искам татуси на хълбоците си.

11. Това бе един доста бързо написан списък.
+Quote Post
post Oct 12 2014, 7:33
Post #124

Секретар в Отдел Магьосническо Правосъдие
Group Icon

Group: Служители на МнМ
Member No.: 16554

Описание на Герой:
Трезор:
Рождена дата/Зодия: 01.04 / Овен
Патронус: Сърна
Способност: Съноведник

QUOTE(Алекс Стронгхолд @ Oct 12 2014, 11:17) *
9. Обичам да гушкам определен тип хора ( като капак на всичко казано досега).
;
*КАТО МЕЕЕЕН*

1. Викам много. За всичко.
2. Танцьорка, дъщеря на художници, с влечение към киното и фотографията и отдаващо й се да пише съм. (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
3. Но не съм точно човек на изкуството, 'щот съм и пълна отличничка.
4. Много се влияя от чуждото мнение.
5. Обожавам потребителите на този форум. Най-вдъхновяващите хора евър. <.<
6. Пилея си времето с League of legends.
7. И аз много обичам да гушкам хората. И да им правя комплименти, и да ги карам да се усмихват *главно чрез моята усмивка и тъпото ми чувство за хумор*
8. Обичам държавата си, дразня се на всички страхливци, които искат да я напуснат, и искам да остана да живея тук. Затова се колебая дали да уча в чужбина, защото се опасявам, че ако завърша там, няма да искам да се върна.
9. Не мога да не оползотворявам времето си т.е. да бездействам и винаги гледам да правя всичко, както трябва: Като се тръгне от отговорности до това да спортувам, да се храня здравословно, да излизам и т.н. Сама си го втълпявам ;d
10. Мисля, че това е свързано с липсата на вяра в себе си и решителност, което води и до факта, че имам около половин срок да реша какво да правя с живота си, а аз нямам никаква идея.

This post has been edited by Ешаерин Фулк: Nov 2 2014, 18:26
+Quote Post
post Oct 12 2014, 7:43
Post #125

Завършила
Group Icon

Описание на Герой:
Трезор:

3. Но не съм точно човек на изкуството, 'щот съм и пълна отличничка.

Ако чуя още някой да го каже това, ще го пребия като животно. Хората на изкуството са едни от най-интелигентните хора на света. Отчасти, защото разбират неща без да си налагат мнението.

Продължавай все така. Казва ти го представител на изкуството, завършил две гимназии с отличен дори несвързани с изкуство.
+Quote Post
post Oct 12 2014, 9:14
Post #126

Секретар в Отдел Магьосническо Правосъдие
Group Icon

Group: Служители на МнМ
Member No.: 16554

Описание на Герой:
Трезор:
Рождена дата/Зодия: 01.04 / Овен
Патронус: Сърна
Способност: Съноведник

Ако си пълен отличник, значи си губиш времето да зубриш неща, които не ти трябват. Това не е интелигентност ;д
+Quote Post
post Oct 12 2014, 10:54
Post #127

Завършила
Group Icon

Описание на Герой:
Трезор:

Ако си умен и схватлив, значи трябва да получаваш оценки без проблеми.
+Quote Post
Амелия де Роземберг
post Oct 12 2014, 11:40
Post #128

Unregistered

И мисля че има спам тема... (IMG:style_emoticons/default/0122-itwasntme.gif) (IMG:style_emoticons/default/277.gif)

Уеел... май тен тингс.

хм.

1. Обожавам филми и сериали, ама ОБОЖАВАМ.
2. Искам да уча в Лондон актьорско майсторство. Ако случайно спечеля от тотото, дори може и Америка. (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif)
3. Учил съм музика 12 години, близо... справям се с народната музика, родопският край ми е любим. Обичам и рок баладите. Свиря на пиано от 6 години.
4. Както разбрахте, аз съм отвсякъде човек на изкуството, но до момента съм работил в сферата на туризма. (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif)
5. Непукист съм.
6. Обичам да следя РП-тата на Хрис и Жени! Тоест, за мен те са най - великите евър. /да няма сърдити, всички ще се съгласят. И не, не се подмазвам............/
7. Запален фен съм отвсякъде на "Игра на тронове" сериала. Обещал съм си някой ден да започна и книгите.
8. Любовта за мен съществува само в РП постовете МИ и тези на околните. /поне засега.../
9. Много емоционален и чувствителен човек съм, макар и да съм непукист.
10. Пиша сценарии на филми и сериали, създавам разни нещица...
---
11. /бонус/ Не харесвам хората с високо самочувствие. Човек ТРЯБВА да има самочувствие, но не и да се олива... (IMG:style_emoticons/default/0122-itwasntme.gif)

та. (IMG:style_emoticons/default/277.gif)

This post has been edited by Амелия де Роземберг: Oct 12 2014, 11:42
+Quote Post
post Oct 13 2014, 18:26
Post #129

Четвърти курс
Group Icon

Group: Слидерин
Member No.: 16557

Способност: Вампиризъм/Енергия

тарантантаннн....

something about me

1. Мразя да има някой вкъщи. Искам да съм сама и да си правя каквото си поискам.
2. ДА, както си пролича от номер едно, момиче съм...
3. Обичам да пиша. Стихотворения. Помагат ми, когато ми е тъжно. Те бяха моят отдушник, когато баща ми почина и ми помогнаха да превъзмогна този период, тъй като тогава никой друг не ме разбра...освен белите листи.
4. Пуша. НЕ знам защо започнах. Не ги спирам, защото нямам стимул.
5. Обичам разходките сред природата, в гората, край реката (което в моя град е едно и също.)
6. Дори да ме е страх от нещо, не си го признавам. Тоест, много горд човек съм.
7. Харесва ми да гледам футбол (да, нищо че съм момиче), както и състезания с мотори.
8. Мечтата ми е един ден да посетя Египет, Индия, Испания и още няколко държави.
9. Почти не съм имала истински приятели/ приятелки. Всички рано или късно се оказват кретени/кифли (интригантки), за жалост.
10. Мразя двуличните хора. Опарила съм се доста от такива и предпочитам да стоя далеч от тях.

И такааа, стига съм ви досаждала с моя милост. Bye!!
+Quote Post
post Dec 23 2014, 17:09
Post #130

Group Icon

Member No.: 16564

Трезор:
Рождена дата/Зодия: 22 Май/Близнаци
Патронус: Орангутан
Способност: Покровителство
Магипортиране: Да
Специализация/Професия: Историк/Изобретател

Десет неща които никога не ще разберете за мен...

1 - Света ви е прекалено малък спрямо моя... - разбирам ви, харесвам ви, но често за мен вие сте просто едни играчки които трябва да предпазя от себе си и мойте стъпи по раменете на гиганти.

2 - Науката е моя живот! Науката е това което ме прави това което съм... физиката и математиката са двете дефинитивни точки на моя живот. За мен всичко е механика... живота, хората... всичко е просто един огромен механизъм, а аз съм онази сила която го разстройва.

3 - Това което някога съм изпитал ме е направило това което съм, това за което съжалявам е че нещата които вие сте изпитали са ви направили прекалено светли за мъртвите ми очи.

4 - Аз съм времето между тиктакането на секундите когато се питате ще последва ли следващата секунда.

5 - Видял съм повече смърт от колкото някога ще видите.

6 - Обичам да ме мразят, хората които ме мразят винаги може да разчитат на мен като твърда опора за това да се чувстват по-добре. Обичам да се чувствате по-добре в животите си когато си мислите за мен.

7 - Изхода от моя живот винаги е на върха на пръстите ми.

8 - Левичар съм, макар почти никога да не пиша на ръка, а когато го правя... хората се вглеждат в дългите и красиви букви които изписвам. Писането е създаване... думите са свят... света е слово, аз съм слово...

9 - Чувствам се най-добре на сред хаоса, защото аз съм царя на живота извън правилата. Обичам да прескачам мижавите закони, норми и правила просто с една малка крачка... преградите са жалко нещо, няма смисъл да се криете от това.

10 - колкото и да си мислите че знаете за мен, винаги ще има още... но въпреки всичко, аз ще събера и него... от вас самите.

Силата е сила сама по-себе си... колкото е по-голям света ви... толкова повече ще ме познавате...
+Quote Post
post Jan 4 2015, 18:37
Post #131

Четвърти курс
Group Icon

Member No.: 16061

1. Смятам се за някоя специална личност, но същност съм си най-обикновен човек. Просто ми е по-интересно да речем ако знам, че моя кекс е най-хубавият, или аз гледам най-интересните сериали, или мога да правя три неща едновременно :Д
2. Наложи се да видя баща си в моргата. Не го бях виждала пет години. Тази гледка никога няма да я забравя.
3. Никога не съм си мислела, че толкова млада ще трябва да организиам погребение. И то на някой от родителите ми.
4. Запознах се с най-добрият, едновременно с най-злият, а също и най-секси мъжът. Не съм си и помисляла, че рус и синеок би ми направил впечатление, тъй като не би. Просто това не е вкусът за моите мъже. Но уви.
5. Обикалями се. Наистина. Дори да е само из някой квартал. Ей така, просто да гледам хората, сградите, улиците.
6. Тази година броях, че съм била над 12 пъти на море. Т.е. изминалата де - 2014.
7. Оказа се (не че нямах подозрения), че съм страшно мързелив човек. Ама адски. Ако може някой да свърши нещата вместо мен ще е супер. Иначе нали мечти - цяла торба, чувал даже. Ама напън - никакъв.
8. Открих всички видове оргазъм, които могат да съществуват :Д а не съм си представяла, че има толкова.
9. Имам проблеми с теглото, които се държат на мързела ми. Просто ако мога три дена да не стана от дивана и постоянно да си чета книга ще е супер. Е, да, ама не.
10. Ненаситна съм. Когато съм на море, дори да стоя десет дни, винаги ще искам да съм останала поне единадесет. Или ако изям един шоколад - винаги ще искам още две-три парчета. Секс - о, да, ако може три-четири пъти на ден. И т.н., и т.н.

*Не знам дали тези десет са изчерпателни, но ако има още ще допълня.
+Quote Post
post Jan 26 2015, 12:41
Post #132

Бивш професор по Отвари
Group Icon

From: Reading, UK
Member No.: 693

Facebook:

Аз щото от адски много време не съм писала и ми е скучно... да се ъпдейтна (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif)

1. Мога да чета на гръцки - не че знам какво чета, ама познавам азбуката пък, хаха.
2. Рядко бъркам в първата си преценка за хората... макар че напоследък съм станала ужасно скептична.
3. Зверски перфекционист съм. И докато нещата, с които съм се хванала, не са изпипани до последния детайл, не се отказвам, с цената на каквото трябва да жертвам, за да ги докарам докрай. Но напоследък гледам да не се хващам с всичко вече, защото е адски изморително.
4. Мечтата ми като бях малка беше да стана балерина (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif)
5. Не вярвам в случайностите... вярвам, че всяко нещо се случва с причина.
6. О.Б.О.Ж.А.В.А.М. Англия. Навярно има нещо общо с това, че имам чувството, че живея в Хари Потър понякога, навярно просто открих себе си тук... но във всички случаи съм влюбена дори във всичките тукашни несъвършенства, хаха.
7. Много се промених от година и половина насам. И като стане дума колко срамежлива и затворена бях, хората винаги ми се учудват (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif)
8. Открих по-голямата си сестра, която никога не съм имала. А напоследък изграждам връзки с хора, които имам чувството, че винаги съм познавала - а аз зверски трудно се доверявам.
9. Знам поне три от българските диалекти... и поради тая причина разбирам македонски без никога да съм го учила. Плюс интересно ми е да общувам с хора от различни краища на България, винаги научавам нещо ново.
10. Обожавам да спя. Това ми е по-любимо занимание и от излизането с най-близките ми хора, и от четенето, и от... бе от всичко. (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif) Ако мога, 24/7 това ще правя. След спането се нарежда гушкането, много съм... привързваща се (IMG:style_emoticons/default/0102-bigsmile.gif) А ако са в комбинация - ще ви обичам вечно (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
+Quote Post
post Jan 26 2015, 13:12
Post #133

Пети курс
Group Icon

Group: Members
From: Варна
Member No.: 16492

1. Имам по-голяма сестра.
2. Не изпускам и епизод от сериали като The Vampire Diaries, Pretty Little Liars и др. Много харесвам филми като The Hunger Games, Divergent, The Maze Runner.
3. Ненавиждам пушаците.
4. Често хората ми казват "Тоз, Зитем..." (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
5. Смея се дебилно ВСЕКИ ден.
6. Искам да имам силата да управлявам някой от елементите... ако може всичките.
7. Когато се прибирам и е късно (тъмно), винаги намирам начин да видя дали има някой зад мен без да се обърна.
8. Гнуся се и мразя много влечуги. И насекоми.
9. Страх ме е от височини.
10. Искам да летя.

This post has been edited by Амур Уестбруук: Jan 26 2015, 13:12
+Quote Post
post Mar 27 2015, 2:02
Post #134

Втори курс
Group Icon

Member No.: 13742

1. Искам тайно да стана преподавател по музика. Тъй де, не във форума, ха-ха!
2. Опитвам да спра цигарите от месец.
3. 50 Shades of Grey ми хареса.
4. Имам плейлист със стари песни на Анелия в YouTube.
5. Тайно ми се иска да попълня някое от онези сладурски лексикончета, които си разменяхме едно време... бих го направил толкова artsy. <3
6. Не съм ял пица от половин година и съм склонен да забия шамар на някой, който си хапва същото пред мен, да му я взема от ръката, и да тичам.
7. Горното се отнася и за баничка.
8. Мразя яйца.
9. Имам страх от истински паяци, но въпреки това съм вманиачен към всякакви spider-related артове и пр.
10. Склонен съм да вкарам лъжица в гърлото на някого, ако сърба/мляска, etc.
+Quote Post
post Nov 27 2016, 18:54
Post #135

Втори Курс
Group Icon

Member No.: 16694

Трезор:

1. Страхувам се, че съм без никакво значение. Че съм безполезна.
2. Пиша учебник по български език за начинаещи. На корейски.
3. Чакала съм някого в дъжда с два боровинкови шейка в ръка в продължение на три часа. Този някой никога не дойде. Такава съм си, чакаща. Поне не намразих боровинките.
4. Все повече губя вяра в някакво всесилно същество някъде там около нас.
5. Предпочитам да наблюдавам. Слушането, пасивността не винаги са лоши неща. Понякога са добри учители.
6. Искам да бъда писател за rpg игри.
7. Имам татус на гърба. Доста голям. 99 процента от хората, които познавам не знаят, че съществува.
8. Бях забравила колко обичам "Братята с лъвски сърца" ... Една много лична книга, която някога за първи път ми показа как трябва да и всъщност колко много обичам сестра си.
9. Аз съм същество на периодичността. Нещо ме интригува само за определен период от време, след което си взимам почивка. После пак се връщам към въпросното нещо, но досега освен писането е задържало вниманието ми продължително. Периодичността ми се отнася и към огромна част от хората в живота ми.
10. Обичам да гледам котки на снимки, отдалеч, но не и тях самите.

This post has been edited by Талиса Майве: Nov 27 2016, 18:54
+Quote Post
post Nov 27 2016, 22:12
Post #136

Четвърти Курс
Group Icon

Group: Грифиндор
Member No.: 12423

Описание на Герой:
Трезор:
Отличителни Белези: Бездънно черни, огромни очи; доста неразговорлива
Рождена дата/Зодия: 20.02/Риби
Патронус: Росомаха
Способност: Огън
Facebook:

1. Имам КОЛОСАЛНО лош опит във връзките. И флирта. И като цяло романтични отношения във всякакъв аспект.
2. Докато сме на тази тема, не схващам и от намеци. Никога. Дори и нещо супер обвиъс да се случва около мен, ако не ми се обясни подробно, никога няма да разбера за какво става въпрос.
3. Най-голямата ми страст е киното.
4. Преди известно време преживях нещо като духовен катарзис - след дългогодишен емоционален тормоз от един определен чоек, реших че е е крайно време това да спре. Костваше ми страшно много усилия и в процеса осъзнах много неща за себе си, които със сигурност ме направи по-голям и добър човек. Което води до...
5. Новооткитата ми вяра във вътрешната сила на човека. Хората са СТРАШНО силни и могат да се справят със всичко.
6. Обмислям да попътешествам из Азия или Африка след като завърша. За 3-4 месеца. С колело (евентуално).
7. Говоря английски, руски и японски. Искам в идните две години да науча испански, а в далечното бъдеще - китайски.
8. Много бързо губя интерес към разни неща.
9. Фенка съм на спонтанните решения. Както му се казва, хората питат защо, а Снежи пита защо не. Взимала съм най-важните, най-големите и най-незабравимите решения в живота си в рамките на 10 секунди, без да ми мигне окото. Важното е, че никога не съм съжалявала за нито едно от тях.
10. Много си падам по екстремни спортове като катерене и спелеология. Също така ОБОЖАВАМ природата и всяко лято прекарвам поне две седмици на трекинг с палатки в планината. Ако има нещо, което веднага ме привлича в някого, то е да споделя авантюристичния ми дух.

This post has been edited by Касандра Кейн: Dec 11 2016, 18:20
+Quote Post
post Nov 27 2016, 23:10
Post #137

Завършил
Group Icon

From: City of Dreams
Member No.: 16187

Трезор:
Рождена дата/Зодия: 11 ноември/Скорпион
Патронус: Броненосец
Способност: Змиеустие/Легилимантика/Енергия(Дух)
Facebook:

Ами, тъй като е минало страшно много време, откак писах тук... (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)

1. Ако търсите песимист, който обича тайничко да пише мечтателски истории, намерихте го.
2. Ако търсите художник, който през 99% от времето си рисува очи и се тюхка колко са зле, намерихте го.
3. Ако търсите музикант, който е с ужасен слух, но все пак се справя, намерихте го.
4. Ако търсите мил човек, който непрестанно мисли за доброто на другите и никога за своето, е... не го намерихте. Може да не ми личи, но понякога си забравям човечността.
5. Имам навика да се вманиачавам на всякакви теми. През филми, книги, хора, градове, държави, скулптури и до колекцията ми от шишарки и лъжици. Не мога да живея по друг начин, не мога без интереси.
6. Едно от любимите ми неща е да спортувам под дъжда. Дори да не е нещо твърде натоварващо. Дори само да тичам.
7. Едновременно имам стойката на баскетболист и грациозността на балерина. Защото съм практикувала и двете (не питайте).
8. Не мога да говоря твърде дълго, макар да съм страшно гръмогласна.
9. А и, като цяло, съм доста краен човек. Или всичко е идеално, или всичко е загубено.
10. Двете ми основни емоции са щастие и гняв. Предимно втората.

+Quote Post
post Nov 28 2016, 11:23
Post #138

Първи курс
Group Icon

Member No.: 16750

Рождена дата/Зодия: 11.08; Лъв

1. Поне 50% от деня си прекарвам в писане - специалността ми в университета е свързана с писане, работата ми е да пиша мнооого, а вече пиша и тук във форума.
2. Обожавам да чета книги! Харесвам страшно много руската класическа литература.
3. Не мога да разбера как може да има толкова много неграмотни хора, а всичките са имали възможността да ходят 12 години на безплатно училище и са я провалили...
4. Като един горд представител на зодия близнаци мога да си сменям настроенията буквално за секунди.
5. Имам куче пекинез, чието име е Чипо, но на галено го наричам Чип-Чиририпчи-Чипчи-Рипчи.
6. Много често правя от мухата слон. И от слона - муха.
7. Не спортувам, но въпреки това съм 48 кг. (Просто някой някога отгоре е бил твърде благосклонен към мен (IMG:style_emoticons/default/happy.gif))
8. Oбичам да се смея.
9. Обичам да пътувам.
10. Който не ме харесва, и аз не го харесвам (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
11. Мразя някой да ми поставя условия! Ако искам и 110 неща, които не знаете за мен, ще напиша. Пък! (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)

This post has been edited by Ингрид де Андре́: Nov 28 2016, 11:45
+Quote Post
post Nov 28 2016, 12:22
Post #139

Завършил
Group Icon

Member No.: 16322

Описание на Герой:
Трезор:
Рождена дата/Зодия: 13/02 Водолей
Патронус: Кондор
Способност: Въздух/Хронокинеза
Facebook:

1. Прочетох какво съм писал преди, но имам чувството, че съм бил под влиянието на разни хора, и, макар че още тогава съм си имал собствено мнение за нещата, съм го преиначавал - не знам поради какви причини обаче.
2. Не обичам да пия твърд алкохол. Което не означава, че не пия, само че когато има вино, например, винаги ще го предпочета пред водка. Не съм от хората, които смятат, че за да им е забавно, трябва да са пияни - затова мога и без алкохол да мина, и пак да си прекарам страхотно.
3. Все още съм ученик - тази година ще кандидатствам, но ако не гледах бъдещето с известна доза песимизъм (въпреки оптимистичната ми натура), определено нямаше да се занимавам с това, с което ще се занимавам сега, а щях да стана учител по химия.
4. Много лесно се влюбвам и съм готов да помогна на абсолютно всяко живо същество, което, дори да ви звучи като нещо хубаво, може да е много гадно. Защото носи самота.
5. Алтруист съм през повечето време (това си следва от 4), рядко някой може да ме изкара извън релси, но когато това се случи, най-често връхлитам като цунами и след това щетите трудно могат да се заличат.
6. Имам ниско самочувствие и множество огромни въпросителни в живота си, които засега стоят само на собствения ми гръб.
7. Не се страхувам от нищо, освен от страха.
8. Не плаках, когато Дъмбълдор умря, но за сметка на това ревах като магаре, когато гледах Зоотрополис (преди няколко дни).
9. Пиша поезия. Много поезия. Но напоследък споделям все по-малко от нея.
10. Цяло чудо е, че в момента съм жив - като малък съм боледувал изключително много, щял съм да се удавя в един язовир и на няколко пъти съм си "разбивал главата" - в тераса и с колело. Имам белези и от двете - на едно и също място, един върху друг.
+Quote Post
post Nov 29 2016, 3:38
Post #140

Group Icon

Group: Мъгъли
Member No.: 16527

Трезор:
Способност: Вода

QUOTE(Сакура-Джеин Дрийм @ Jul 17 2011, 9:52) *

1. Пропуснах една година в даскало заради различната система.
2. Адски ме е страх от кучета. То вече не страх стана, а...
3. Обичам всеки плод докато не се наложи да го ям.
4. В предишното(Софийското) даскало ме караха да си връзвам косата и сега не понасям когато е вързана.
5. Аз съм голям инат.
6. Когато момчето, което харесвам ми прати скайпа си припаднах от вълнение(Е, това трябваше ли да го казваш?!)
7. Мразя всичко, което е свързано с помнене на дати(освен рождените дни, естествено, за това ми помага елек. пощата).
8. Обожавам мангите за голям ужас на майка ми, която смята това за губене на време.
9. Първия език, който проговорих беше руски.
10. Имам страшно много думи-паразити на двата езика, които говоря почти перфектно(руски и френски), но нито един(или поне не знам за такива) на бг...

Последният пост е бил от Сакура, та...

1. Спя и (когато мога) се шматкам из вкъщи само в oversized t-shirts. Не знам защо, но ми е изключително комфортно.
2. Не харесвам бира и вино (освен едно розе, което Т. ми даде пробвам), но пък нямам проблем с твърдия алкохол. Доста капризна съм към коктейлите... като цяло, алкохола не е съвсем мое нещо.
3. Колкото и да съм опитвала до сега - дрогата не изглежда да ми влияе (особено).
4. Влюбвам се бързо и силно (което накара баща ми да заяви, на една пред Великденска вечеря, че съм курва; idk).
5. Имам си къс списък с психически заболевания. Дори когато си ги признавам, обикновено признавам само първата или първите две, а третата крия.
6. Купих си цигулка и се опитвам да се самонауча да свиря.
7. Имам татуировка на хартиено самолетче върху китката.
8. Направих го поради много причини, ала го направих точно в онзи ден защото ако се бях върнала вкъщи, то сигурно щях или да се самоубия, или прерязаните китки щяха да ме вкарат в спешното.
9. Говорейки за спешното - прекарала съм прекалено много време там, че да ме впечатлява повече. Психиятричното спешно обаче все още ме ужасява леко... нищо, сигурно след следващите двадесет часа прекарани там няма.
10. Усещала съм сексуално влечение точно към двама човека в живота си. Единият от тях е Т., а другият... другият е моя личен Том Оул.
+Quote Post

8 Pages V « < 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 18th November 2019 - 13:11
Skin arobase by Forum informatique