IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> 10 неща, които НЕ знаем за теб
post Mar 3 2009, 13:44
Post #1

Втори курс
Group Icon

Group: Хафълпаф
From: добре дошъл във Варна бейбе.. тук не делим на две :P
Member No.: 7958

.:ПОКАЖИ СТАТИСТИКИТЕ:.

Мисля че ще е интересно да кажете 10 неща коит НЕ знаем за вас. Е почвам аз

1.Страх ме е от хлебарки
2.МРАЗЯ ПУШАЧИТЕ
3.Обичам да се лигавя
4.Като малка паднах от люлката. Като паднах седнах и люлката ме удаи отпред послед пак станах и люлката ме удари отзад
5.Счупих си ръката като бягах назад в час по ФВС
6.Счупих си крака като слизах по стълбите за партито на баба ми и бях обута с сандали на 8 сантиметрово токче.
7.Мразя да ми плямпат нс главата
8.Обичам плюшени играчки
9.Обичам да пея и танцувам
10.Голямата ми мечта е да имам приют за животни
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
8 Pages V « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
Replies(140 - 142)
post Nov 14 2017, 12:53
Post #141

Трети курс, Хафълпаф
Group Icon

Group: Префекти
Member No.: 17151

Описание на Герой:
Трезор:
Отличителни Белези: Носи розов джедайски меч
Рождена дата/Зодия: 01.08 ЛЪВ/ДЖЕДАЙ
Патронус: Лабрадор
Способност: Живоречие

1. Имам бял кичур в косата. (Да, точно като на Фицрицарин, на същото място е, да)
2. Психологическият ми тип е INFP (медиатор, фанатик, идеалист, лирик), към него спадат едва 4% от населението на света и вероятността да срещнете друг с моите особености на характера е минимална.
3. Никога не съм пушила нищо. Съвсем никога и съвсем нищо.
4. Не пия алкохол.( по здравословни причини)
5. Обиколила съм всички екопътеки в района сама. Някой ден ще измина маршрута Ком-Емине, а след това и Камино Буено.
6. Ако религията беше свободноизбираема вероятно щях да съм будистка. Не ми харесват двойните стандарти на християнството.
7. Притеснявам се от непознати и ми е трудно да се отпусна в големи компании.
8. Танцувам народни танци. И малко салса, бачата, меренге...
9. Постоянно изпитвам нужда да правя нещо с ръцете си.
10. Обичам да снимам хората, когато не знаят, че го правя. Просто тогава са най-естествени.
+Quote Post
post Mar 16 2020, 9:50
Post #142

Първи курс
Group Icon

Group: Хафълпаф
Member No.: 11122

Описание на Герой:
Трезор:
Отличителни Белези: винаги говори за приказки
Рождена дата/Зодия: 14/01 Козирог
Патронус: няма
Способност: Телекинеза
Магипортиране: не
Специализация/Професия: няма

Ох, чета тази тема и се натъжавам колко хора са написали тъжни и депресивни неща за себе си (включително аз), затова ще я попълня с нови 10, от които се гордея и се надявам да повлека крак на останалите, защото знам, че сте направили много яки неща в живота си, които може би забравяте...

1. Една от новите ми работи изисква от мен да чета ужасно много неща на всякакви тематики и намирам това за супер готино, защото се образовам в нови сфери, които не са ми били толкова интересни до сега.
2. Всъщност най-накрая чувствам, че работя за себе си, повечето е фрийланс, от вкъщи или пътувайки в чужбина.
3. В последните две години посетих ужасно много места извън България и из страната, което ме вдъхновява ужасяващо много, понеже преди това имах няколко години, в които не бях излизала дори от София.
4. От почти години живея в Пловдив и напоследък започнах да го оценявам. Обожавам София, защото я познавам ужасно добре, но колкото повече време прекарвам тук, толкова по-силно разбирам, че съм съм на правилното място.
5. Един от най-големите европейски проекти, с които се занимавам в момента, е изписването на образователен курс за преподаватели и ученици в случаи на бедствия и аварии.
6. Чувствам се като Меридит Грей, понеже вече знам как да поставям абокати, как да третирам много спешни състояния, да бия правилно инжекции, да правя CPR и да оказвам всякакъв вид първа долекарска помощ. Ходя на уроци всяка седмица и тренирам. (част съм от ДФ Пловдив 112).
7. Научих кучето си, Тера, да се преструва на тъжна за по малко от 10 минути. И съм я научила на около 20 други яки неща, а е едва на 8 месеца. В Пловдив я разпознават по заведенията. Тя е по-феймъс от мен.
8. Мога да карам спасително бъги 8х8 в най-дълбокия сняг на света и е умопомрачително яко.
9. На 8мия портал за ролеви игри в Европа, който се проведе в Хърватска, бях един от сценаристите на нано-ларпове и ролеви игри, което беше особено притеснително и след това особено забавно.
10. Изкарах курс за жестомимичен език, мога да си кажа името с една ръка, както и многомногомного други неща. В момента карам и курс по височинно спасяване и през повечето време висим от някакви тавани в някакви сгради или от дърветата, което повярвайте ми, боли ужасяващо, но пък не много хора могат да го правят.

This post has been edited by Аляска Финли: Mar 16 2020, 9:52
+Quote Post
post Mar 16 2020, 16:41
Post #143

Трети курс, начинаещ Лечител
Group Icon

Group: Рейвънклоу
Member No.: 17173

Описание на Герой:
Трезор:
Отличителни Белези: сладкодумство
Рождена дата/Зодия: 01.12; Стрелец
Способност: Елементаристика (Вода), Зоомаг (дъждосвирец)
Магипортиране: не
Специализация/Професия: няма

Ами хайде тогава (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

1. През юли миналата година завърших бакалавъра си, което е най-голямото постижение в живота ми до момента. Или всъщност едно от тях, не знам вече на какво си заслужава да обърна почетно внимание и на какво не... оу уел.
2. Така или иначе сме на темата за постигнати неща - сценарист и продуцент съм на късометражен филм! Който ходи по фестивали! И е по разказ на Хриси! Много се гордея с това свое създание, което чувствам като дете, защото Бог ми е свидетел през колко кръгове на ада трябваше да премине целият екип, че да се случи. Но ето на - случи се (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) И сбъдна една от детските ми мечти.
3. В момента работя като маркетинг специалист в чуждестранен стартъп - със сигурност не е мечтаната работа, но ми дава изключително много свобода да пътувам (о, слава тебе дистанционна работа!!) и да си вея гъза където и когато поискам. Също така е много градивна и ме учи на неща, които биха ми били полезни и в други сфери.
4. Септември заминавам да се доизуча в University of Amsterdam - година и половина магистър. Обичам Холандия, прекарах студентските си години там и не съм съвсем готова да я напусна.
5. Докато сме на холандска тема - уча холандски! Да, знам, как не можах да го науча за 4 години прекарани там, bla, bla - но по-добре късно, отколкото никога, а и сега съм свръх-амбицирана и буквално изяждам граматиката. Живот и здраве ще стигна Б2 докато замина.
6. Имах възможността да поживея в Сеул, Южна Корея за половин година - на обменни начала. Беше интересно, различно и много, много люто (откъм хранителна гледна точка), но със сигурност бих се завърнала там един ден. На туризъм.
7. А пък на прибиране от Корея успях да осъществя друга детска своя мечта - пътувах сама с раницата си през Япония за две седмици. Като човек, който е завършил японско училище, това си беше направо сюблимно преживяване, думи не ми стигат да опиша колко беше велико! Решила съм - следващия път за месец.
8. Отново от студентските години (които всъщност въобще не са така далечни) имам и доброволчески опит - 10 изкарани дни в Удабно, Грузия, където реновирахме младежки център и социализирахме с местните. А те бяха толкова топли и човечни хора - споменът за тях винаги ще ме грее и се надявам да успея отново да ги посетя.
9. Все още търся себе си (ама хайде стига, кой човек на 23 години не търси себе си), но за разлика от предишните ми депресивни състояния, сега си давам времето да проуча всички неща, които са ми интересни, да опитам от всичко и да израствам постепенно. Най-накрая се научих, че животът не е състезание или съревнование - и това е страхотен начин на мислене.
10. Искам да напиша книга и съм сигурна, че това ще се случи в някакъв момент. Все още търся вдъхновението, но някакси усещам, че то само ще ме намери - когато му дойде времето (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Брех, колко позитивности, а дори не ми се наложи да се замислям прекалено дълбоко. Може да звучи като фукня, но наистина се радвам, че има такава огромна разлика в тези 4 години, откакто съм писала тук за последно. I am curious what the next 4 will bring.. (IMG:style_emoticons/default/0122-itwasntme.gif)
+Quote Post

8 Pages V « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2020 - 23:18
Skin arobase by Forum informatique